11 juni 2018
Het was weer zover, de eerste van 3 regatta’s, van dit seizoen.
Hoewel een prachtige dag met veel zon en redelijke wind voorspeld was, begon het wat bewolkt met meer wind dan verwacht. Maar na de start kwam de zon er toch nog lekker bij.
Om 09.00 het Palaver bij de Steigerbar met een kopje koffie. Hier werden de baan en regels uitgelegd om vervolgens om 10.30 uur te starten. Het deelnemersveld was divers maar volgens de SW waarden toch redelijk dicht bij elkaar. Met 13 deelnemers hadden we een leuk veld voor de Regatta!
Vanwege de noorden wind had de leiding op het laatst nog een baan uitgezet met een start naar het noorden en vervolgens naar alle richtingen op van zo’n 17 mijl. De start was spectaculair om te zien, zo close, dat het filmen werd vergeten :-(. Mooie foto’s zijn er wel :-)!
Jammer genoeg kon onze voorzitter zijn inspanning op zijn eigen schip niet laten gelden en was opgestapt bij Gerrit Roskam.
De Ramirox kwam met een mooie finish als eerste binnen maar was dat genoeg? Om 3 uur bij de steigerbar was de prijsuitreiking onder het genot van een drankje en een hapje. Even leek het erop dat de Summertime met Petera achter het roer de wedstrijd zou gaan winnen, maar diezelfde ochtend had Frank van Houdt met de Osprey zich als laatste ook nog ingeschreven die er nu ook nog eens met de eerste prijs vandoor ging!
Van harte Frank, het is je gegund. Zij werden beloond met een mooie prijs geschonken door onze sponsor Schröder Watersport. De watersportwinkel in onze haven waar we voor alles terecht kunnen.
We danken alle deelnemers voor een prachtige wedstrijd!
Peter Ebbelink
Wedstrijdleider
De volledige rangschikking vind je hier: Uitslag SWR 2018-1
Geef een antwoord
Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.